سوالات متداول

برخی از سوالات متداول که امکان دارد برای شما پیش‌ بیاید در زیر ذکر شده است ، در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید میتوانید از قسمت تیکت پنل کاربری سوال خود را با ما مطرح نمایید.

شارژ اکانت‌های بین‌المللی، نقد کردن درآمدهای ارزی، خرید اکانت و گیفت‌کارت‌ بین‌المللی

به‌ طور کلی، اعتبار پلتفرم تبادل در اکوسیستم رمزارزها به چند شاخص مهم مانند سابقه، نرخ تبادل رمزارز، پشتیبانی ۲۴ساعته و امنیت بستگی دارد. از سال 1401 و با شروع فعالیت OneSecond در فضای ارزهای دیجیتال و تبادلات بین المللی مالی کشور، همواره در تلاش برای ارتقای این شاخص‌ها بوده‌ایم تا با ارائه منحصر به‌‌ فرد‌ترین خدمات، ریشه اعتماد بین خود و هم‌وطنان عزیز را مستحکم‌تر کنیم.

به دلیل جلوگیری از سرقت کارت و حساب بانکی شما توسط افراد سودجو
افزایش ضریب امنیت معامله
جلوگیری از پولشویی توسط سودجویان
جلوگیری از استفاده از هویت جعلی
شفافیت مالی

تا این لحظه برای فعالیت های صرافی ارزهای دیجیتال و تبادلات مالی بین المللی قوانین مشخصی در کشور تنظیم نشده است و هیچ مرجع مشخصی برای ارائه مجوز قانونی در این زمینه معرفی نگردیده است، لذا صرافی One Second Exchange به محض فراهم شدن مسیر آن اقدام به کسب مجوزهای لازمه خواهد کرد.

از طریق پنل کاربری صرافی OneSecond، ابتدا در فرم کلی اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل را وارد کنید، سپس تصویری از کارت ملی و متن تعهدنامه به همراه خود را بارگذاری کنید. در ادامه، منتظر بررسی احراز هویت توسط کارشناسان OSE باشید.

صرافی One Second Exchange به صورت ۲۴ساعته، ۷روز هفته و ۳۶۵روز سال خدمات خود را ارائه می‌دهد.

واریز ریالی : 1،500،000 ریال

واریز دلاری : معادل 5 دلار

بله، شما با ساخت اکانت کاربری خود در پنل کاربری سایت، دارای یک کیف پول اختصاصی خواهید بود.

پس از ساخت اکانت در پنل کاربری، احراز هویت و همچنین ثبت کارت بانکی خود در پنل کاربری، می‌توانید در قسمت عملیات و سپس شارژ حساب وجوه خود را به کیف پول واریزی داشته باشید.

شما می‌توانید پس از ثبت‌نام و احراز هویت و همچنین ثبت کارت بانکی خود در پنل کاربری به بخش عملیات و سپس تسویه‌ها رفته و مبلغ درخواستی را از کیف پول خود بردارید.

خیر. برای خرید اکانت‌های بین المللی نیازی به احراز هویت نیست.