خدمات ما

شارژ دلاری حساب‌های بین‌المللی

استفاده و فعالیت در وبسایت‌های بین‌المللی در حوزه‌های مختلف کسب ‌و کار و مالی نیازمند به پول بین‌المللی و مخصوصاً دلار است. همچنین در سال‌های اخیر و به علت تحریم‌های مالی بین‌المللی امکان تبادلات مالی برای ایرانیان داخل کشور وجود ندارد. صرافی OSE مفتخر است که این مانع را برای هم‌وطنان عزیز بردارد تا همه بتوانند در حوزه‌های مختلف یاد شده حضوری فعال داشته باشند.

نقد کردن درآمد دلاری از حساب‌های بین المللی

تمامی معامله‌گران، فریلنسرها و گیمیرهای ایرانی در نقد کردن درآمدهای دلاری خود در ایران دچار مشکل هستند. افرادی که می‌توانند به بازارهای مالی و کاری دسترسی داشته باشند امّا نمی‌توانند درآمد خود را در حساب کارت بانکی خود داشته باشند و از آن استفاده کنند. صرافی OSE با داشتن سازوکاری استاندارد، تیمی باتجربه و پاسخگو فرآیند نقد کردن درآمدهای دلاری شما را با سرعت و امنیت بالا انجام می‌دهد.

کیف پول داخلی ایمن

نگه‌داری سرمایه ارزی در مکانی مطمئن برای ایرانیان امری مشکل و گاهاً استرس‌زا نیز است. داشتن یک کیف پول مطمئن با پشتیبانی کارآمد، مورد درخواست عموم ایرانیانی است که با محیط بین‌المللی در حال تعاملات کاری و مالی هستند. صرافی OSE با دارا بودن تیمی شایسته از توسعه‌دهندگان امنیتی، محیطی ایمن را برای سرمایه و ارزهای هم‌وطنان عزیز فراهم کرده است.

خرید اکانت‌ و گیفت‌کارت بین‌المللی

امکان استفاده از اکانت‌ها و گیفت‌کارت‎‌های بین‌المللی مثل اسپاتیفای، پلی استیشن پلاس، گرامرلی، نتفلیکس و… برای ایرانیان داخل ایران امری مشکل همراه با محدودیت‌های نقل و انتقال مالی است. استفاده از این اکانت‌های بین‌المللی حق تمامی ایرانیان است و تیم صرافی OSE در تلاش بوده تا این موانع را از میان بردارد و اکانت‌های پریمیوم و گیفت‌کارت‌های بین‌المللی را در اختیار هم‌وطنان عزیز قرار دهد.